Kalvoda Alois (Šlapanice 1875 - 1934 Běhařov)
Před chalupou, signováno vpravo dole Al. Kalvoda, olej/plátno fixované na dřevě, 45 x 54 cm, sklo, rám (Šm)
05.03.2016 - 14:00
CZK 80.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 50.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 05.03.2016 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 27.02. - 05.03.2016 |